Základ pro výrobu šampónů, organic

Skladem

240 Kčs DPH

Varianty: Základ pro výrobu šampónů, organic
Základ pro výrobu šampónů, organic, 1 litr č.14433

   
Základ pro výrobu šampónů, organic, 5 litrů VELKÉ BALENÍ

   
Základ pro výrobu šampónů, organic, 25 litrů VELKÉ BALENÍ

   
Celkem kusů: 0
Cena celkem:
0 Kč

Chci dostávat informace o naskladnění
Načítání

Základ pro výrobu šampónů, organic

Opravdu s velkým nadšením vám nabízíme tento základ pro výrobu šampónů.

Výrobce má mýdlový základ certifikovaný u Ecocertu (BIO), my jsme ho v ČR zatím  k certifikaci nepřihlásili, takže nemá bio značku, i když je získaný a vyrobený dle standartu BIO.

Jedná se o základ,certifikovaný Soil Assocition jako Bio. Výroba je velice jednoduchá a je vhodná i pro malé děti.

  • Vysoce kvalitní základ pro výrobu šampónů
  • Certifikováno Soil Association
  • Umožňuje vám vyrábě BIO šampóny
  • Neobsahuje sulfáty, SLES, SLS ani parabeny
  • Není nutné ho již nijak zahušťovat
  • Je vhodný i pro jemné dětské vlásky 

A když už jste v té výrobě, podívejte se i na  základ pro výrobu tekutého mýdla

    Použití: není nic jednoduššího, odměřte si požadované množství základu, smíchejte s vybranou vůní, barvou případně s dalšími vhodnými látkami (panthenol, ovesný protein..)

IIngredients:
Botanical Name: Aqua, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Sodium Chlorize, Xantham Gum, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid
Common Name: Water, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Salt, Xantham Gum, Phenoxyethanol, Aloe Leaf Juice Powder*, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid


*Certified Organically Grown Ingredient by The Soil Association
Contains 74.4% Organic Ingredients

Známka 
17-01-2017

Zloženie

Porosim Vas o zloženie

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Základ pro výrobu šampónů, organic

    Základ pro výrobu šampónů, organic

    Příbuzné produkty

    Top